Інновації в освіті: викладачі коледжу опановують штучний інтелект

Викладачі Класичного фахового коледжу, які забезпечують провадження освітньої діяльності за освітньо-професійними програмами «Виробництво електронних та електричних засобів автоматизації (спеціальність 171 Електроніка), «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» (спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія), «Будівництво, обслуговування і ремонт залізничних колій», «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів»  (спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія), «Землевпорядкування» (спеціальність 193 Геодезія та землеустрій) та «Галузеве машинобудування» (спеціальність 133 Галузеве машинобудування), взяли участь у спеціалізованому навчанні з питань штучного інтелекту.

Лекція «Зміцнення української вищої освіти: орієнтація в революції ШІ у викладанні та навчанні» почесного професора Університетського коледжу Лондона Роуз ЛАККІН стосувалася питань про основні принципи штучного інтелекту, можливості використання AI-інструментів в освітньому процесі та практичні методи інтеграції AI у викладання різних дисциплін.

Уже з наступного семестру викладачі коледжу активно впроваджуватимуть отримані знання у підготовку своїх занять, використовуючи можливості штучного інтелекту для створення більш цікавих та інтерактивних навчальних матеріалів. Це допоможе вдосконалити заняття, які стануть більш захопливими та ефективними, а освітній процес – ще більш сучасним та ефективним.

Готуємо здобувачів освіти до викликів цифрового майбутнього разом. Пишаємося нашими викладачами, які крокують у ногу з часом і постійно вдосконалюють свої професійні компетентності!

Висловлюємо глибоку вдячність організаційному комітету та особисто пані Роуз ЛАККІН за надану можливість взяти участь у цій зустрічі, яка сприяє впровадженню інновацій у систему освіти та відкриває нові горизонти для її модернізації в Україні.